AKO TO FUNGUJE ?

Strito je mobilná služba na čistenie vozidiel. Dajte si vyčistiť svoje auto kdekoľvek vám to vyhovuje.

Prečo strito ?

Sme mobilná umyváreň, ktorá vznikla s myšlienkou ekologického čistenia vozidiel, s cieľom zmenšiť dopad na životné prostredie a maximalizovať efektívnosť využitia času našich zákazníkov. Náš tím tvoria ľudia s rovnakými hodnotami, pracujúci na rovnakom cieli. Venujeme sa expresnému čisteniu vozidiel. Naše služby sú jednoduché, pohodlné a ekologické.

Jednoduché

rezervujete kdekoľvek

Môžete si objednať čistenie vozidla cez svoj notebook alebo mobil. 

Pohodlné

prídeme za vami

Čistenie STRITO príde až k vašim dverám. Jednoducho pri objednávaní zadáte polohu vozidla a jeden človek z nášho tímu príde k vášmu autu na skútri a vyčistí ho. 

Ekologické

šetríme životné prostredie

Našou metódou spotrebujeme 1 liter vody na jedno čistenie, tým ušetríme až 200 litrov vody. Prípravok s nečistotami utierame do mikrovlákna, ktoré perieme v ekologicky certifikovanej práčovni.


POMÁHAME VÁM ŠETRIŤ

1. Šetríme čas

Ušetrite svoj cenný čas. Môžete sa venovať svojim povinnostiam, my zatiaľ vaše vozidlo vyčistíme.

2. Šetríme peniaze

Nezvyšujte svoje náklady cestovaním do umývarní a čakaním. Naše ceny sú porovnateľné s konkurenciou, navyše s naším mobilným prístupom máme za cieľ ušetriť každému zákazníkovi peniaze.

3. Šetríme vodu

Našou metódou čistenia vozidiel spotrebujeme na jedno umytie 1 liter vody a ušetríme tak 150 až 200 litrov vody oproti bežnej umyvárni. Spoločne tak pomôžeme sebe a našej planéte.

meníme čistenie k lepšiemuČASTÉ OTÁZKY

Poistené čistenie

Netreba sa báť. Vaše vozidlo je pri vykonávaní našich služieb poistené.

Kľúče od auta

Pri čistení zvonka nepotrebujeme kľúče od vozidla. Nezabúdajte, že ak ste si objednali čistenie interiéru, musíte byť v daný čas k dispozícii, aby ste nám otvorili auto.

Obsluhovaná oblasť

Prídeme za vami v rámci celej Bratislavy. V Starom meste je potrebné, aby vozidlo parkovalo v garáži, alebo na súkromnom pozemku. Nepracujeme v nákupných centrách. Blízke okolie Bratislavy Vám potvrdíme mailom.

Garancia kvality

V prípade, že sme niečo vynechali, vrátime sa a spravíme to odznova a zdarma.

Platba

Prijímame platbu na základe nami vystavenej faktúry na mesačnej báze.

Zmena počasia

V prípade, že vonku mrzne, stále pracujeme. Ak prší, alebo sneží a nemáte vozidlo v garáži, službu nevykonávame, lebo je to neefektívne. Bude vám ponúknutý nový termín.