Recondition

V programe Strito Recondition vám ponúkame komplexný balík cenovo dostupných služieb v oblasti precíznej starostlivosti o vozidlo, s cieľom vrátiť vozidlu svieži vzhľad alebo ochrániť vozidlo čo najlepšie pred vstupom do prevádzky. Tento balík obsahuje služby ako detailné čistenie exteriéru a interiéru vozidiel, rekondíciu laku a taktiež ochranu lakovaných a nelakovaných dielov karosérie, vrátane komplexnej ochrany interiéru.

Čistenie a ochrana interiéru

Celý interiér v rátane batožinového priestoru prechádza hĺbkovým, detailným čistením. Kožené čalúnenie a sedadlá sú vyčistené PH neutrálnym čističom a zároveň ošetrené kondicionérom. Koberce, látkové sedadlá a rohože prechádzajú hĺbkovým tepovaním. Palubná doska, stredová konzola a dverné panely sú čistené profesionálnou chémiou pre obnovenie pôvodného vzhľadu. Okná sú vyčistené bez šmúh. 

Čistenie interiéru
240 € / Basic

Keramika kože
150 € / +

Dlhodobá a trvácna ochrana koženého čalúnenia, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty. Poskytuje UV ochranu so zachovaním farebnosti kože. Chráni pred mastnotami a ochraňuje kožu pred prenosom farieb z oblečenia. Aplikácia iba na nepoškodenú kožu.

Keramika látky
100 € / +

Dlhodobá a trvácna ochrana látkového čalúnenia, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty. Poskytuje UV ochranu so zachovaním farebnosti látky. Ochraňuje látku pred prenosom farieb z oblečenia. Aplikácia iba na nepoškodenú látku.

Keramická ochrana exteriéru
GYEON Q2 - CERAMIC COATINGS

Keramický povlak alebo tiež známy ako nanopovlak vytvára extra tvrdý ochranný film/vrstvu na lakovaných alebo nelakovaných dieloch automobilu. Vrstva dokonale prilne k povrchu a dokáže ho ochrániť po dobu 1 až 5 rokov, vzhľadom na použitý produkt a podmienky v ktorých vozidlo jazdí. Vozidlo ochránené keramickou ochranou výrazne zvyšuje hodnotu vozidla pri jeho neskoršom predaji. Používame profesionálne produkty GYEON EVO ktorých prepracované  zloženie po prvý raz v automobilovom priemysle využívajú vyspelú technológiu polysylazánu modifikovaného fluórom. Modifikáciou polysylazánov v počiatočných štádiach sa podarilo skutočne dosiahnuť novú a vyššiu úroveň ochrany, chemickej odolnosti a životnosti keramickej ochrany.

GYEON Q2 QUICKVIEW
tekuté stierače

40 €

cena za čelné sklo

ochrana na 6 mesiacov

Neviditeľné tekuté stierače sú produktom, ktorý je možné aplikovať na všetky sklenené povrchy. Vyznačuje sa vysokou odpudivosťou vody a nečistôt. Životnosť aplikácie je až 6 mesiacov. 
Výrazne zlepšuje viditeľnosť z vozidla počas nepriaznivého počasia a taktiež uľahčuje odstraňovanie námrazy a snehu z čelného skla. Počas mierneho dažďa dokonca vôbec nemusíte použiť stierače na stieranie vody.

GYEON Q2 CANCOAT
EVO

250 €

+ 100 € suv

ochrana na 12 – 18 mesiacov

Základný produkt keramickej ochrany od profesionálneho výrobcu Gyeon. Poskytuje ochranu na 12 až 18 mesiacov. Je možné ho aplikovať na lakované diely, ochranné lišty, plastové diely, kovové povrchy, kompozitné povrchy a diely z uhlíkového vlákna alebo fólie. Nanášame jednu vrstvu na celé vozidlo. Má vynikajúce samočistiace schopnosti, zvýrazňuje tón laku a vyniká samočistiacimi schopnosťami.

GYEON Q2 MOHS
EVO

900 €

+ 100 € suv

ochrana na 36 – 48 mesiacov

Profesionálny produkt keramickej ochrany od profesionálneho výrobcu Gyeon. Poskytuje ochranu na 36 až 48 mesiacov. Táto keramika sa aplikuje v jednej vrstve a vyniká perfektnou tvrdosťou a chemickou odolnosťou. Perfektný lesk, zvýraznenie tónu laku a dokonalé vlastnosti odpudzovania vody a samočistiace schopnosti sú súčasťou tohoto moderného keramického povlaku.

GYEON Q2 Syncro
EVO

1100 €

+ 100 € suv

ochrana na 50 a viac mesiacov

Profesionálny produkt keramickej ochrany od profesionálneho výrobcu Gyeon. Poskytuje ochranu na 50 a viac mesiacov. Táto keramika sa aplikuje v dvoch vrstvách na lakované diely karosérie. Prvá vrstva je s vysokou tvrdosťou a druhá vrstva výrazne zvyšuje lesk, odpudzuje vodu, vyniká samočistiacimi schopnosťami a zvýrazňuje tón laku vozidla, najmä pri tmavých lakoch.

Leštenie

Ak potrebujete odstrániť škrabance či aplikovať keramickú ochranu na jazdené vozidlo, tak ste na správnom mieste. Ponúkame komplexné služby leštenia jednotlivých dielov karosérie, celej karosérie, kolies alebo svetlometov. Rozlišujeme ľahké, stredné a tzv. ťažké leštenie. Ideálne leštenie pre vaše vozidlo vieme určiť po obhliadke vozidla. Aké leštenie je pre vaše vozidlo vhodné, závisí od stavu laku a od požadovaného výsledku. Pre presnú cenovú ponuku je potrebné dohodnúť si s nami obhliadku vozidla.

Ľahké

350 €

+ 100 € suv

1 – krokové leštenie

Odstránenie malých škrabancov, ktoré vznikajú abrazívnym opotrebením laku čiastočkami z prachu,… Dosiahnutie optimálneho lesku. Ideálne pre vozidlá s malými známkami opotrebenia laku alebo pre nové vozidlá. 
Najčastejšie používaný program leštenia.

Stredné

550 €

+ 100 € suv

2 – krokové leštenie

Odstránenie malých a stredne hlbokých škrabancov, ktoré často vznikajú umývaním na kefách. Odstránenie oxidácie laku, šmúh a kruhov. Odporúčame pre vozidlá, ktorých lak je opotrebený bežným používaním. Ťažké

750 €

+ 100 € suv

viac krokové leštenie

Odstránenie malých a stredne hlbokých škrabancov, ktoré často vznikajú umývaním na kefách. Odstránenie oxidácie laku, šmúh a kruhov. Odporúčame pre vozidlá, ktorý s veľkými známkami opotrebenia laku.

 

 

Svetlomety

60 €

+ 40 € keramika

cena za oba svetlomety

Odstránenie zažltnutia svetlometov a škrabancov, ktoré vznikajú abrazívnym opotrebením materiálu. Vyleštením a aplikovaním keramickej ochrany sa svetlometom vráti pôvodný vzhľad, pričom keramika ochráni materiál pred ďalším opotrebením.

Čistenie exteriéru

Ponúkame tiež detailné čistenie exteriéru vozidla. Detailné čistenie exteriéru dodá vozidlu svieži vzhľad a vzhľadom na použitú chémiu a techniku čistenia, vydrží čisté dlhšie. Je ideálne pre vozidlá, ktoré neboli dlhšiu dobu čistené alebo boli len rýchlo oplachované na umývacej linke, kde sa nečistoty neodstránia dokonale. Ak premýšľate o predaji svojho vozidla, detailné čistenie bude investíciou, ktorá vám pri predaji výrazne pomôže. Ak máte záujem aby vaše vozidlo vyzeralo dokonale, tak neváhajte a vyberte si jednu zo služieb. 

Premium
detail

70 € / +10 suv

Decontamination
detail

90 € / +10 suv

Kontakt: Ing. Michal Barto
mobil: 0948 885 245
mail: strito@strito.sk