Naša metóda

Pohodlná, spoľahlivá a ekologická metóda čistenia

Strito je revolúciou na trhu umývania vozidiel. Ponúkame čistenie áut, ktoré príde za vami. Nikam nemusíte volať a zdržiavať sa dohadovaním termínu alebo cestovať do umyvárne. Poskytujeme najvyššiu kvalitu čistenia vozidiel, a to bez škrabancov, ktoré spôsobujú bežne používané automatické umývacie linky.

Našou metódou používame o 99 % menej vody ako v bežných autoumyvárňach. Strito je rýchle, jednoduché a šetrné k životnému prostrediu.

Nanoformula

Prostriedok, ktorý používame, je špeciálne vyvinutý na umývanie s použitím minima vody. Obsahuje zložky, ktoré bežný auto-šampón neobsahuje a je navrhnutý tak, aby zabezpečil čistenie vozidla bez škrabancov. Namiesto penenia ako pri bežnom auto-šampóne, náš prostriedok obsahuje lubrikanty, ktoré zapuzdria nečistoty na laku karosérie a oddelia ich od nej. Tie sú následne zotreté špeciálnou mikrovláknovou utierkou, v ktorej všetky nečistoty ostanú medzi vláknami a nedostnú sa do kontaktu s lakom auta.

Po odstránení nečistôt, zostane na aute ešte tenká vrstva prostriedku a lak vyzerá trochu matne, príčinou je jemná vrstva SIO2, ktorá je následne vyleštená čistou handričkou. Táto vrstva poskytuje laku vozidla čistý a ochránený povrch bez škrabancov.

Malá ukážka našej práce